fbpx

Košík

Blog

Kdy je nejlepší nakupovat dřevěné pelety a kolik stojí rozvoz?

Od 18. 3. 2020 Březen 24th, 2020 Žádný komentář

Kdy je nejlepší nakupovat dřevěné pelety a kolik stojí rozvoz?

Nákupem paliva ve správnou dobu ušetříte za vytápění klidně až 20 % nákladů. Pokud máte k dispozici dostatečně skladovací prostory, není co řešit a s nákupem dřevěných pelet nečekat až na první mrazíky.

Dřevěné pelety nejvýhodněji nakoupíte mimo hlavní sezónu

Nejlepším časem pro nákup dřevěných pelet je jaro a léto. během těchto měsíců je zájem o palivo nízký a výrobci nabízí značné slevy. Na jaře a v létě jsou slevy klidně až 20 %. Vždy si ale pohlídejte, že kupujete kvalitní dřevěné pelety s certifikací vynikající výbornou výhřevností a minimálním obsahem popela.

Už při běžných cenách při vytápění dřevěnými peletami v porovnání s jinými variantami ušetříte, takže když přidáte úsporu v podobě nákupu ve správný čas, můžete výrazně snížit náklady na topivo.

Při správném skladování pelety bez problémů vydrží

Včasným nákupem až několik měsíců dopředu před topnou sezónou můžete ušetřit nemalé částky. Vzhledem k praktickému balení v pytlích se dřevěné pelety dobře skladují a bez problémů přečkají až do doby, než budou potřeba. Toto ekologické palivo s vysokou výhřevností představuje ideální volbu pro vytápění pevnými palivy. Záleží pouze na vašich skladovacích možnostech, jestli zvolíte paletu s jednotlivými baleními v plastových obalech, nebo vyberete rovnou Big bag o hmotnosti 1 000 kg.

Kolik stojí rozvoz?

Hledáte dřevěné pelety v Českých Budějovicích? Vyberte si místního prodejce, ať zbytečně nepřeplatíte za rozvoz. Při odběru určitého množství palet a s dopravou do dané vzdálenosti je doprava zdarma.  Ceny za náš rozvoz vypadají například takto:

  • Do Trhových Svinů při odběru 5 palet je cena za dopravu 0,-
  • Do Římova při odběru 4 palet je cena za dopravu 0
  • Do Ledenic při odběru 4 palet je cena za dopravu 100,-
  • Do Třeboně při odběru 5 palet je cena za dopravu 300,-
  • Do Vodňan při odběru 5 palet je 600,-

Při dopravě na delší vzdálenosti je účtováno 25 Kč/km za cestu tam i zpátky.

Nezapomeňte se podívat na stránku s informacemi o dopravě, kde zjistíte další informace.

Vložit komentář